Wysyłka

Standardowy czas wysyłki zamówionych towarów to trzy dni robocze od momentu zakupu (w przypadku opcji "za pobraniem") lub od zaksięgowania kwoty na rachunku (w przypadku przedpłaty przelewem).

Jeżeli czas wysyłki jest dłuższy, taka informacja znajduje się w opisie produktu.

Jednocześnie zastrzegamy, iż w sytuacjach wyjątkowych deklarowany czas wysyłki może się zmienić.

Dostawa

Czas dostawy jest uzależniony od przewoźnika. 

Deklarowany czas dostawy w przypadku Poczty Polskiej to jeden dzień roboczy od nadania. Po nadaniu przesyłki drogą mailową przesyłamy numer nadania. Przy odbiorze należy sprawdzić czy przesyłka nie została uszkodzona w czasie transportu. Jeżeli opakowanie jest w jakikolwiek sposób uszkodzone należy spisać protokół uszkodzenia.

Za opóźnienia wynikłe z winy przewoźnika nie odpowiadamy.

Reklamacje i zwroty

W przeciągu 14 dni od zakupu mogą Państwo dokonać zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny. Od momentu otrzymania towaru (pełnowartościowego, nieuszkodzonego i nieużywanego) w ciągu 10 dni zwracamy pieniądze na podane konto. W przypadku zwrotu bez podania przyczyny koszty są zwracane jedynie za zakupiony towar (koszty przesyłki ponosi kupujący).

Na każdym kroku dbamy o jakość i wykonanie naszych produktów tym niemniej, jeżeli towar nie spełnia Państwa oczekiwań mogą go Państwo zareklamować. Reklamację można złożyć drogą mailową - należy dokładnie opisać co jest powodem reklamacji (mile widziane są dołączone zdjęcia). Jeżeli reklamacja wymaga wysłania produktu - koszt wysyłki ponosi kupujący. Koszt zostanie zwrócony w przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść kupującego.

Jednocześnie informujemy, iż reklamacje wynikające z tytułu użytkowania niezgodnego z zaleceniami lub przeznaczeniem nie będą uwzględniane.

Jeżeli mają Państwa jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.